Wracamy pamięcią 🔙do poprzedniego weekend’u podczas którego odbyły się Mistrzostwa 🏆Małopolski FTS w tańcu Towarzyskim.
Spośród wszystkich zgłoszonych par, zostali wyłonieni Mistrzowie Małopolski🏆 w każdej kategorii wiekowej
Oto dokładne wyniki:
- Kat.Do 9 lat Standard
1 miejsce Michał Żebrowski & Oliwia Burnatowska - MCT Wieliczka Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Franek Kuźma & Laura Zaczyńska - MCT Wieliczka
3 miejsce Tomasz Szczepaniak & Natalia Pierzga - WIRDANCE Nowy Sącz
4 miejsce Giovanni Gelardi & Amelia Sabuda - ELITA Kraków
5 miejsce Gabriel Gaik & Kaja Lubojańska - PASJA Kraków
6 miejsce Tony Jałocha & Martyna Duda - ELITA Kraków
7 miejsce Antoni Nowak & Nikola Czernek - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
- Kat.Do 9 lat Latin
1 miejsce Tomasz Szczepaniak & Natalia Pierzga - WIRDANCE Nowy Sącz Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Franek Kuźma & Laura Zaczyńska - MCT Wieliczka
3 miejsce Giovanni Gelardi & Amelia Sabuda - ELITA Kraków
4 miejsce Mikołaj Banaś & Lena Kozlowska - PASJA Kraków
5 miejsce Antoni Nowak & Nikola Czernek - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
6 miejsce Gabriel Gaik & Kaja Lubojańska - PASJA Kraków
- Kat.10-11 lat Standard
1 miejsce Szymon Bednarz & Olesia Petriaieva - M-TEAM Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Jakub Szymański & Klaudia Bogusz - STYL Kraków
3 miejsce Mykhailo Dziubenko & Zuzanna Guzowska - M-TEAM Kraków
4 miejsce Igor Jędrysiak & Karolina Kranc - ELITA Kraków
5 miejsce Adam Blecharz & Yelizaveta Oliinyk M-TEAM Kraków
6 miejsce Emil Solcan & Martyna Gadocha - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
- Kat.10-11 lat Latin
1 miejsce Szymon Bednarz & Olesia Petriaieva - M-TEAM Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Mikołaj Dancewicz & Natalia Lichowska - WIRDANCE Nowy Sącz
3 miejsce Jakub Szymański & Klaudia Bogusz - STYL Kraków
4 miejsce Mykhailo Dziubenko & Zuzanna Guzowska - M-TEAM Kraków
5 miejsce Bartłomiej Czepiel & Martyna Maślanka - CKiS Skawina
6 miejsce Miłosz Kudilk & Oliwia Wróbel - MCT Wieliczka
- Kat.12-13 lat Standard
1 miejsce Mateusz Stawowy & Sara Silva - ELITA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Piotr Jagła & Marta Silva - ELITA Krakow
3 miejsce Antoni Sabat & Anna Jamróz - STYL Kraków
4 miejsce Michał Ciapała & Julia Nawalany - MCT Wieliczka
5 miejsce Igor Zieliński & Karolina Gałka - ELITA Kraków
6 miejsce Jakub Szwed & Inga Mazur - MCT Wieliczka
- Kat.12-13 lat Latin
1 miejsce Mateusz Stawowy & Sara Silva - ELITA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Piotr Jagła & Marta Silva - ELITA Kraków
3 miejsce Igor Zieliński & Karolina Gałka - ELITA Kraków
4 miejsce Antoni Sabat & Anna Jamróz - STYL Kraków
5 miejsce Adrian Płonka & Kaja Prochownik - ELITA Kraków
6 miejsce Jakub Szwed & Inga Mazur - MCT Wieliczka
- Kat.14-15 lat Standard
1 miejsce Kacper Raputa & Wiktoria Tylek - ELITA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Antoni Gramatyka & Kornelia Paczosa - ELITA Kraków
3 miejsce Jakub Jaje & Emilia Siuda - ELITA Kraków
4 miejsce Miłosz Śledź & Amelia Dziób - MCT Wieliczka
5 miejsce Mateusz Gadocha & Emilia Król - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
6 miejsce Mateusz Młyński & Alicja Palmi - MCT Wieliczka
- Kat.14-15 lat Latin
1 miejsce Kacper Raputa & Wiktoria Tylek - ELITA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Jakub Jaje & Emilia Siuda - ELITA Kraków
3 miejsce Antoni Gramatyka & Kornelia Paczosa - ELITA Kraków
4 miejsce Mateusz Gadocha & Emilia Król - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
5 miejsce Szymon Dudek & Karolina Kaczówka - STYL Kraków
6 miejsce Miłosz Śledź & Amelia Dziób - MCT Wieliczka
7 miejsce Mateusz Młyński & Alicja Palmi - MCT Wieliczka
- Kat. 16-18 lat Standard
1 miejsce Jan Bednarz & Wiktoria Lassak - M-TEAM Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Krzysztof Góra & Agnieszka Szpałek - ELITA Kraków
3 miejsce Wojciech Klimek & Oliwia Wójcik - M-TEAM Kraków
- Kat. 16-18 lat Latin
1 miejsce Jan Bednarz & Wiktoria Lassak - M-TEAM Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Hubert Raczek & Magdalena Kowalska - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
3 miejsce Patryk Połętek & Alicja Matuszczyk - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
4 miejsce Krzysztof Góra & Agnieszka Szpałek - ELITA Kraków
5 miejsce Wojciech Klimek & Oliwia Wójcik - M-TEAM Kraków
6 miejsce Nicolas Bełz - Adrianna Słowik - MCT Wieliczka
- Kat.16-20 lat Standard
1 miejsce Filip Gwiżdż & Karolina Jagła - ELITA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Wojciech Klimek & Oliwia Wójcik - M-TEAM Kraków
3 miejsce Mateusz Tarasiuk & Patrycja Lewicka - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
- Kat.16-20 lat Latin
1 miejsce Jan Bednarz & Wiktoria Lassak - M-TEAM Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Mateusz Tarasiuk & Patrycja Lewicka - PROFESSIONAL DANCE SPORT - Głogoczów
3 miejsce Wojciech Klimek & Oliwia Wójcik - M-TEAM Kraków
- Kat. Dorośli Standard
1 miejsce Armand Fazullin & Klaudia Iwańska - PASJA Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
2 miejsce Gabrielius Vaikasas & Klaudia Grabowska - ELITA Kraków
3 miejsce Filip Gwiżdż & Karolina Jagła - ELITA Kraków
- Kat. Dorośli Latin
1 miejsce Mikołaj Nowoświat & Magdalena Samek - STYL Kraków Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
- Kat. Senior I Standard
1 miejsce Przemysław Strzałka & Ewa Strzałka - HART Nowy Targ Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
- Kat. Senior III Standard
1 miejsce Leszek Kusiak & Barbara Siepiak - HART Nowy Targ Tytuł Mistrzów🏆Małopolski
Tancerzom, trenerom, rodzicom serdecznie gratulujem!
Fot. Jarosław Karasiński