Kwalifikacje uzyskane przez pary zrzeszone w MZTan do udziału w MISTRZOSTWACH POLSKI FTS 2018r.
Tabela poniżej:
Lp. |
Nazwisko imię |
JUN I |
JUN II |
16-18 |
16-20 |
DOROŚLI |
LA |
ST |
KWALIFIKACJA |
1 |
Szulgo Marek, Schodnik Renata |
|
X |
|
X |
I |
|||
2 |
Sciamanna Eros - Jaglińska Anna Angelika |
|
X |
|
X |
I |
|||
3 |
Lobchenko Nikita - Stovba Anna |
|
X |
|
X |
II |
|||
4 |
Fazullin Armand - Iwańska Klaudia |
|
X |
|
X |
III |
|||
5 |
Vaikasas Gabrielius - Grabowska Klaudia |
|
X |
|
X |
III |
|||
6 |
Karol Macała - Wiktoria Gas |
|
X |
X |
IV |
||||
7 |
Fedko Adam - Fedko Joanna |
|
X |
X |
|
I |
|||
8 |
Fejklowicz Piotr - Niedośpiał Anna |
|
X |
X |
|
II |
|||
9 |
Fazullin Armand - Iwańska Klaudia |
|
X |
X |
|
II |
|||
10 |
Kunda Szymon - Mrowiec Izabela |
|
X |
X |
|
II |
|||
11 |
Paweł Różycki - Klaudia Kmiecik |
|
X |
X |
|
IV |
|||
12 |
Gwiżdż Filip - Jagła Karolina |
|
X |
X |
II |
||||
13 |
Domiter Hubert - Wąsacz Karolina |
|
X |
|
X |
III |
|||
14 |
Wojciech Klimek - Wiktoria Jałocha |
|
X |
|
X |
IV |
|||
15 |
Magnuski Piotr - Budek Małgorzata |
|
X |
X |
|
III |
|||
16 |
Bartłomiej Gruszka - Marta Figurska |
|
X |
X |
|
IV |
|||
17 |
Bednarz Jan - Lassak Wiktoria |
|
X |
X |
X |
I/I |
|||
18 |
Kacper Woś - Katarzyna Niezabitowska |
|
X |
X |
X |
IV/II |
|||
19 |
Gruszka Bartłomiej - Figurska Marta |
|
X |
X |
|
II |
|||
20 |
Kruszyna Wojciech - Wójcik Oliwia |
|
X |
X |
|
II |
|||
21 |
Puchała Mateusz - Książek Izabela |
|
X |
X |
|
III |
|||
22 |
Adrian Mrowiec - Oliwia Korzeniak |
|
X |
X |
|
IV |
|||
23 |
Raczek Hubert - Kowalska Magdalena |
|
X |
X |
X |
II |
|||
24 |
Połętek Patryk - Matuszczyk Alicja |
|
X |
|
X |
II |
|||
25 |
Gadocha Mateusz - Król Emilia |
|
X |
|
X |
II |
|||
26 |
Raputa Kacper - Tylek Wiktoria |
|
X |
X |
X |
II |
|||
27 |
Gramatyka Antoni - Rudzińska Wiktoria |
|
X |
X |
X |
II |
|||
28 |
Góra Krzysztof - Kumar Nilam |
|
X |
X |
X |
II |
|||
29 |
Jaje Jakub - Siuda Emilia |
|
X |
X |
X |
II |
|||
30 |
Maciej Dyrda - Gabriela Małajowicz |
|
X |
X |
IV |
||||
31 |
Zieliński Igor - Emerla Magdalena |
X |
X |
X |
II/II |
||||
32 |
Ciopała Michał - Palmi Alicja |
X |
X |
X |
II/II |
||||
33 |
Śledź Miłosz - Dziób Amelia |
X |
X |
X |
II/II |
||||
34 |
Młyński Mateusz - Franiek Emilia |
X |
X |
IV |
|||||
35 |
Jopek Jakub - Szufnara Julia |
X |
X |
X |
IV/IV |
||||
36 |
Mikoś Szymon - Martyniec Anastazja |
X |
X |
|
II |
||||
37 |
Kucharek Mateusz - Jakubiec Emilia |
X |
X |
|
II |